1 0
Buljona pīrādziņi ar vistas gaļu

Dalies ar to savā sociālajā tīklā:

Vai arī varat vienkārši nokopēt un dalīties ar šo URL

Sastāvdaļas

Porciju skaits:
pīrāgu mīkla:
500 gr. milti "Dobeles dzirnavnieks" kviešu miltu "Ekstra"
300 gr. sviests auksts
½ glāze ūdens
50 gr. raugs
1 tej.k. etiķis
½ tej.k. sāls
1 gab. ola pīrādziņu pārsmērēšanai
pīrāgu pildījums:
cepšanai eļļa
250 gr. vistas fileja sagrieztas kumosa lieluma gabaliņos
šķipsniņa sāls
100 gr. saldā kukurūza
buntīte lociņi sagriezta mazos gabaliņos
2 ēd.k. majonēze
1 tej.k. karijs

Buljona pīrādziņi ar vistas gaļu

Buljona pīrādziņi ar vistas gaļu - Līgo svētkiem

Virtuve:

Sastāvdaļas

  • pīrāgu mīkla:

  • pīrāgu pildījums:

Pagatavošana

Dalīties

Līgo svētki nav iedomājami bez krāšņi klāta svētku galda, kurā pīrāgi ir tikpat neatņemama mielasta sastāvdaļa kā tradicionālais Jāņu siers un alus. Turklāt pīrādziņi parasti garšo gan lieliem, gan maziem ēdājiem. AS “Dobeles dzirnavnieks” sadarbībā ar bloga Lindas Virtuve autori Lindu Tellgrēnu piedāvā dažādas pīrāgu receptes, lai iepriecinātu ne tikai savas, bet arī pārējo līgotāju garšas kārpiņas.

Ja vēlaties ciemiņus pārsteigt ar pīrādziņiem, kas paši kūst mutē, – šī būs īstā recepte. Mīklas pagatavošanas metode nāk no Ņinas Masiļūnes recepšu krājumiem – interesanti, ka raugs tiek pievienots, bet mīkla raudzēta netiek. Izcilo konsistenci piešķir sviesta daudzums un etiķa pievienošana. Pildījums ir maigas garšas, sulīgs un aromātisks.

Soļi

1
Gatavs

Miltus izsijājiet uz tīras darba virsmas, ar nazi iekapājiet sviestu tā, lai izveidotos salīdzinoši viendabīga, bet drumstalām līdzīga mīkla. Ūdenī iemaisiet raugu, etiķi un sāli. Pēc tam no mīklas izveidojiet glītu kaudzīti, tās vidū izveidojiet bedrīti, kurā ielejiet ūdeni ar raugu. Ar nazi šķidrumu uzmanīgi iekapājiet mīklā, pēc tam ar rokām visu samīciet viendabīgā masā. Atstājiet uz 30 minūtēm vēsumā, piemēram, ledusskapī.

2
Gatavs

Kamēr mīkla atpūšas, sagatavojiet pildījumu. Uz pannas uzkarsētā eļļā aptuveni piecas minūtes kopā ar šķipsnu sāls apcepiet vistas gabaliņus. Pēc tam nedaudz atdzesējiet un sakapājiet smalkākā masā. Pievienojiet kukurūzu, lociņus, majonēzi un karija pulveri un visu samaisiet.

3
Gatavs

Uzkarsējiet cepeškrāsni līdz 200 grādiem.

4
Gatavs

Mīklu izveltnējiet aptuveni piecu milimetru biezā plāksnē un izgrieziet kvadrātiņus, kuru vidu sapildiet ar pildījumu. Pēc tam to pārlokiet uz pusēm tā, lai veidotos trijstūris. Izmantojot dakšiņas zaru augšējo daļu, saspiediet pīrādziņa malas. Apsmērējiet tos ar sakultu olu. Pīrādziņus lieciet uz pannas, kas izklāta ar cepamo papīru, 3-4 cm attālumā vienu no otra. Cepiet 20 minūtes vai līdz pīrādziņi kļuvuši zeltaini brūni.

Receptes

receptes.eu – mājas lapa iedvesmai gardai malītei svētkiem un ikdienai! Katrs apmeklētājs šeit var atklāt sev jaunas receptes, praktiskus padomus vai noderīgu informāciju par ēdienu! Mēs saviem lasītājiem piedāvājam pārbaudītas un pašu gatavotas receptes, kas dod uzticību gaidāmajam rezultātam. Lai iedvesmojošas garšas! receptes.eu

Citronu rulete
iepriekšējais
Citronu rulete
Rabarberu - mandeļu kūka
nākamais
Rabarberu – mandeļu kūka
Citronu rulete
iepriekšējais
Citronu rulete
Rabarberu - mandeļu kūka
nākamais
Rabarberu – mandeļu kūka