0 0
Rabarberu – mandeļu kūka

Dalies ar to savā sociālajā tīklā:

Vai arī varat vienkārši nokopēt un dalīties ar šo URL

Sastāvdaļas

Porciju skaits:
Sastāvdaļas pamatnei:
110 gr. sviests istabas temperatūrā
200 gr. cukurs
2 gab. olas
250 gr. paniņas
200 gr. milti “Dobeles dzirnavnieka” kviešu miltu “Ekstra”
50 gr. mandeļu milti
1 ½ tēj.k. cepamais pulveris
1 gab. apelsīna miziņa
1 ēd.k. vaniļas ekstrakts
300 gr. rabarberi
50 gr. brūnais cukurs
Sastāvdaļas krēmam:
250 gr. krēmsiers
120 gr. saldais krējums
1 ēd.k. vaniļas ekstrakts
80 gr. pūdercukurs
pēc gaumes zemenes
pēc gaumes drumstalas
Sastāvdaļas drumstalām:
50 gr. sviests
100 gr. milti
25 gr. cukurs

Rabarberu – mandeļu kūka

Viegla un svaiga kūku recepte vasaras sezonai - Rabarberu mandeļu kūka

Virtuve:

Sastāvdaļas

  • Sastāvdaļas pamatnei:

  • Sastāvdaļas krēmam:

  • Sastāvdaļas drumstalām:

Pagatavošana

Dalīties

Vasara pie mums šogad nāk pamazām, taču nupat jau arī svaigo ogu sezona ir sākusies. Vasaras mēneši ir kā radīti, lai nodotos saldiem eksperimentiem virtuvē ar tikko novāktām un dabiskām sastāvdaļām. Kūkas ir lielisks veids, kā svinēt dzīvi ne tikai svētku dienās, bet arī laiskās svētdienās. AS “Dobeles dzirnavnieks” sadarbībā ar bloga Anna Panna autori Annu Birmani dalās ar “Rabarberu – mandeļu kūkas” recepti.

Soļi

1
Gatavs

Krāsni sakarsējiet līdz 180 grādiem. 24 cm formu noklājiet ar cepamo papīru, bet maliņas ietaukojiet ar sviesta gabaliņu.

2
Gatavs

Bļodā putojiet sviestu kopā ar cukuru, līdz izveidojusies gaiša, viendabīga masa. Pievienojiet olas un turpiniet putot vēl 3 minūtes. Miltus iesijājiet kopā ar cepamo pulveri.

3
Gatavs

Citā traukā samaisiet paniņas ar vaniļu un apelsīna miziņu. Pievienojiet mīklai un visu rūpīgi saputojiet, līdz izveidojusies krēmīga mīkla. Mīklu pildiet cepamajā formā un cepiet krāsnī 30-35 minūtes.

4
Gatavs

Rabarberus nomizojiet un sagrieziet 15 cm garos stabiņos. Lieciet tos uz cepamās pannas, kas noklāta ar papīru. Pārberiet ar brūno cukuru un, kad atbrīvojusies krāns, cepiet, kamēr mīksti (20-30 minūtes).

5
Gatavs

Kad izcepusies kūka un rabarberi, visu atdzesē. Lai pagatavotu krēmu, bļodā lieciet krēmsieru, pievienojiet vaniļu un pūdercukuru un sakuliet. Pievienojiet saldo krējumu un putojiet, līdz izveidojies krēmīgs krēms.

6
Gatavs

Kūku lieciet uz pasniedzamā šķīvja vai pamatnes, pa virsu uzziediet krēmu un lieciet saceptos rabarberus. Dekorācijai varat izmantot smalki sagrieztas zemenes - tās dos kūkai jauku sarkanīgu nokrāsu. Un, protams, drumstalas - tās vienmēr piestāv rabarberiem.

7
Gatavs

Drumstalām – sastāvdaļas samīciet kopā, līdz veidojas drumstalas, beriet uz cepamās pannas un krāsnī apcepiet 180 grādos, līdz tās kļūst zeltaini brūnas.

Receptes

receptes.eu – mājas lapa iedvesmai gardai malītei svētkiem un ikdienai! Katrs apmeklētājs šeit var atklāt sev jaunas receptes, praktiskus padomus vai noderīgu informāciju par ēdienu! Mēs saviem lasītājiem piedāvājam pārbaudītas un pašu gatavotas receptes, kas dod uzticību gaidāmajam rezultātam. Lai iedvesmojošas garšas! receptes.eu

Buljona pīrādziņi ar vistas gaļu
iepriekšējais
Buljona pīrādziņi ar vistas gaļu
Pīrādziņi itāļu gaumē
nākamais
Pīrādziņi itāļu gaumē
Buljona pīrādziņi ar vistas gaļu
iepriekšējais
Buljona pīrādziņi ar vistas gaļu
Pīrādziņi itāļu gaumē
nākamais
Pīrādziņi itāļu gaumē