0 0
Piparkūku mīkla ar pilngraudu miltiem

Dalies ar to savā sociālajā tīklā:

Vai arī varat vienkārši nokopēt un dalīties ar šo URL

Sastāvdaļas

0.5 kg. pilngraudu milti
0.5 kg. augstākā labuma milti
1 sauja krustnagliņas
1 sauja smaržīgie pipari
2 paciņas karstvīna garšvielu maisījums
2 gab. kanēļa standziņas
500 gr. iesala ekstrakts
300 gr. brūnais cukurs
200 gr. sviests
2 gab. olas
maza šķipsniņa muskatrieksts
1 ēd.k. cepamais pulveris

Piparkūku mīkla ar pilngraudu miltiem

Piparkūku mīklu ir vērts sākt gatavot pašiem – tas ir gan gardāk, gan veselīgāk.

Virtuve:

Sastāvdaļas

Pagatavošana

Dalīties

Ziemassvētku laiks ir arī piparkūku laiks, kad veikalos kaudzēm vien rindojas dažādas piparkūku mīklas, bet es jau vairākus gadus šiem plauktiem lepni eju garām, jo man ir pašai sava, pavisam ātrā, vienkāršā, taču ļoti, ļoti gardā piparkūku mīklas recepte.

Soļi

1
Gatavs

Kafijas dzirnaviņās samal krustnagliņas, smaržīgos piparus, kanēļa standziņas, karstvīna garšvielu maisījumu un muskatriekstu.

2
Gatavs

Katlā liec karsēties sviestu, brūno cukuru, kā arī iesala ekstraktu, masu regulāri apmaisi. Kad cukurs ir izkusis un masa gatava, pievieno 2 ēdamkarotes samaltā garšvielu maisījuma. Pa daļām pievieno augstākā labuma miltus un maisi līdz mīkla kļūst viendabīga. Mīklu atdzesē līdz istabas temperatūrai.

3
Gatavs

Atsevišķā traukā sajauc pilngraudu miltus un cepamo pulveri. Pievieno 1 olu un 1 olas dzeltenumu, nedaudz apmaisi. Atdzesēto mīklu sajauc kopā ar pilngraudu miltu masu.

4
Gatavs

Mīklu mīci ar rokām uz galda un, ja nepieciešams, pievieno vēl miltus, bet uzmanies, lai to nav par daudz. Kad mīkla gatava, ietin to folijā vai pārtikas plēvē un liec ledusskapī uz vismaz 3 dienām.

Receptes

RECEPTES.EU – mājas lapa iedvesmai gardai malītei svētkiem un ikdienai! Katrs apmeklētājs šeit var atklāt sev jaunas receptes, praktiskus padomus vai noderīgu informāciju par ēdienu! Mēs saviem lasītājiem piedāvājam pārbaudītas un pašu gatavotas receptes, kas dod uzticību gaidāmajam rezultātam. Lai iedvesmojošas garšas! Receptes.eu

Ņujorkas siera kūka
iepriekšējais
Ņujorkas siera kūka
Kimči (Kimchi)
nākamais
Kimči
Ņujorkas siera kūka
iepriekšējais
Ņujorkas siera kūka
Kimči (Kimchi)
nākamais
Kimči