0 0
Siļķu rolmopši

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url

Sastāvdaļas

6 gab.
1 gab.
pēc garšas
Marinādei:
½ litrs
1 gab. krabju nūjiņas liels
4 gab. Fish sauce
10 gab. vai melnie pipari
2 tējk.
10 ēd.k.
vai dzērvenes

Siļķu rolmopši

Rolmopšu recepte Latvijā ienākusi no Vācijas

VIRTUVE

Sastāvdaļas

  • Marinādei:

Pagatavošana

Dalīties

Siļķes marinēšana vai rolmopšu gatavošana marinādē ir ļoti iecienīta nodarbe daudzās virtuvēs. Katrā marinēšanas reizē varam iegūt savādāku garšu un šeit nozīme ir gan etiķa daudzumam, gan pievienotajām piedevām, gan marinēšanas ilgumam.

Soļi

1
Gatavs

Gatavo marinādi

Sīpolus nomizo un sagriež ripās. Ūdeni uzvāra kopā ar garšvielām, sīpoliem un etiķi, vāra 5 minūtes. Pagaršo un pievieno vēl pēc garšas kādu no garšvielām, ja marināde šķiet par maigu. Marinādi atdzesē.

2
Gatavs

Siļķēm nogriež galvu, izņem iekšas. Pārgriež vēderu un ādu gar muguras spuru. Ja vēlas, var novilkt ādu. Bez ādas gabaliņi būs mīkstāki, savukārt āda piešķir rolmopšiem skaistu sudrabainu krāsu. Siļķes fileju uzmanīgi atdala no asakām.

3
Gatavs

Marinētu gurķi sagriež salmiņos. Uz siļķes pusītes uzliek nedaudz gurķu salmiņu, sinepju graudiņu, sarullē un sasprauž ar koka iesmiņiem.

4
Gatavs

Burkā kārto si|ķu rolmopšus, marinētos sīpolus, lauru lapas un piparus, pārlej ar atdzesēto marinādi, aizvāko un liek ledusskapī. Marinē vismaz divas diennaktis.

5
Gatavs

Pirms pasniegšanas izņem koka iesmiņus, ar ko rolmopši sasprausti. Rotā ar citronu, dzērvenēm, marinētiem sīpoliem. Ēd kopā ar rudzu maizi, kartupeļiem, biezpienu, krējumu, sīpoliem un lokiem.

Receptes.eu

receptes.eu – mājas lapa iedvesmai gardai malītei svētkiem un ikdienai! Katrs apmeklētājs šeit var atklāt sev jaunas receptes, praktiskus padomus vai noderīgu informāciju par ēdienu! Mēs saviem lasītājiem piedāvājam pārbaudītas un pašu gatavotas receptes, kas dod uzticību gaidāmajam rezultātam. Lai iedvesmojošas garšas! receptes.eu

Ātri pagatavojams deserts
iepriekšējais
Ātri pagatavojams deserts
Kuskuss ar dārzeņiem
nākamais
Kuskuss ar dārzeņiem
Ātri pagatavojams deserts
iepriekšējais
Ātri pagatavojams deserts
Kuskuss ar dārzeņiem
nākamais
Kuskuss ar dārzeņiem