0 0
Olu krāsošana sīpolu mizās

Dalies ar to savā sociālajā tīklā:

Vai arī varat vienkārši nokopēt un dalīties ar šo URL

Sastāvdaļas

Porciju skaits:
sīpolu mizas
12 gab. olas
ūdens
1 ēd.m. galda sāls
papīra dvieļi
marles gabali
augu eļļas

Olu krāsošana sīpolu mizās

Sīpolu mizas ir vienkāršs, lēts un, pats galvenais, dabisks līdzeklis Lieldienu olu krāsošanai

Virtuve:

Sastāvdaļas

Pagatavošana

Dalīties

Ar sīpolu mizās palīdzību jūs varat iegūt krāsvielas no gaiši brūnas līdz bagātīgai šokolādes krāsai. Krāsu intensitāte ir atkarīga no sīpolu mizas daudzuma un veida. Tātad, sarkanā sīpola miziņa piešķir violetu nokrāsu. Pat olas ar brūnām čaumalām labi iekrāsojas ar sīpolu mizām.

Soļi

1
Gatavs

Izņemiet olas no ledusskapja un labi nomazgājiet. Pirms olu krāsošanas - vēlams, lai olas būtu istabas temperatūrā.

2
Gatavs

Pa to laiku ielieciet sīpolu mizas katliņā. Labāk ir ņemt mazus traukus un krāsot olas partijās, lai sīpolu šķīdums ir bagātīgs. Mizu pārlej ar verdošu ūdeni. Vāriet 40 minūtes. Jūs varat arī vispirms pārliet mizas ar aukstu ūdeni, atstāt uz pāris stundām un pēc tam vārīt 10 - 20 minūtes.

3
Gatavs

Kad olas ir siltas, uzmanīgi ievietojiet tās katliņā kopā ar sāli. Sāli pievieno, lai olas vārīšanas un krāsošanas laikā neplaisātu.

4
Gatavs

Olas vāra sīpolu mizās apmēram 10 - 20 minūtes. Jo ilgāk, jo bagātāka būs krāsa. Dažas mājsaimnieces samazina siltumu un atstāj olas šķīdumā uz stundu vai ilgāk.

5
Gatavs

Ielieciet krāsotās olas uz papīra dvieļa un, kad tās ir atdzisušas, berzējiet katru ar augu eļļā iemērcētu marli. Tas krāsvielām piešķirs spīdumu.

Receptes

receptes.eu – mājas lapa iedvesmai gardai malītei svētkiem un ikdienai! Katrs apmeklētājs šeit var atklāt sev jaunas receptes, praktiskus padomus vai noderīgu informāciju par ēdienu! Mēs saviem lasītājiem piedāvājam pārbaudītas un pašu gatavotas receptes, kas dod uzticību gaidāmajam rezultātam. Lai iedvesmojošas garšas! receptes.eu

Burkāni medus glazūrā
iepriekšējais
Burkāni medus glazūrā
Mīdiju uzkoda
nākamais
Mīdiju uzkoda
Burkāni medus glazūrā
iepriekšējais
Burkāni medus glazūrā
Mīdiju uzkoda
nākamais
Mīdiju uzkoda