0 0
Klasiskie krabju salāti ar gurķi

Dalies ar to savā sociālajā tīklā:

Vai arī varat vienkārši nokopēt un dalīties ar šo URL

Sastāvdaļas

Porciju skaits:
600 gr. krabju nūjiņas
600 gr. konservētas kukurūzas
6 gab. olas
100 gr. rīsi
1 gab. sīpols
200 gr. majonēze
2 gab. gurķi
pēc garšas zaļumi
pēc garšas sāls

Klasiskie krabju salāti ar gurķi

Ātri un vienkārši pagatavojami salāti

Virtuve:

Sastāvdaļas

Pagatavošana

Dalīties

Dabiskā krabju gaļa ir bagāta ar barības vielām un turklāt diezgan dārgs produkts. Tajā pašā laikā krabju nūjas tiek pārdotas visur un ir daudz lētākas. Tomēr krabju nūjiņām nav nekā kopīga ar krabjiem, tā ir tāda produkta imitācija, kura pamatā ir lētas jūras zivis ar baltu gaļu. Krabju nūjiņām ir zems kaloriju saturs un neskatoties uz noplicināto uztura sastāvu, tās tiek izmantotas krabju salātos.

Soļi

1
Gatavs

Lielā kastrolī uzvārīt 1 l ūdens, pievienot sāli. Rīsus vairākas reizes nomazgāt zem tekoša ūdens. Rīsus iebērt vārošā ūdenī, gatavot apmaisot aptuveni 20 minūtes. Svarīgi sekot, lai rīsi nepārvārītos. Padoms! Vārīšanās beigās pievienotā ēdamkarote citrona sulas rīsus padarīs sniegbaltus. Izvārītos rīsus ielikt caurdurī, noskalot siltā ūdenī un labi atdzesēt, bet tikai ne ledusskapī. Olas cieti novāra uz vidējas liesmas ~10 minūtes. Lai olas būtu viegli notīrīt, pēc uzvārīšanas tās apliet ar aukstu ūdeni.

2
Gatavs

Krabju nūjiņas izņemt no iepakojuma, noņemt individuālo celofāna iepakojumu. Krabju nūjiņas sagriezt sīkos kubiņos. Olas notīrīt no čaumalas un tāpat sagriezt sīkos kubiņos. Gurķus sagriezt sīkos kubiņos.

3
Gatavs

Pusi sīpola sīki sagriezt. Pēc vēlēšanās sīpolus var nepievienot, bet sīpoli salātiem sniedz sulīgumu un labi iederas kopā ar visiem pārējiem ingredientiem. Kukurūzu no bundžas izliek uz sieta, lai notek šķidrums.

4
Gatavs

Dziļā salāttraukā pievieno krabju nūjiņas, kukurūzu, rīsus, olas un sīpolus. Salātus pēc garšas pasālīt, pievienot piparus un iemaisīt majonēzi. Pirms pasniegšanas salātus nolikt ledusskapī.

Receptes

RECEPTES.EU – mājas lapa iedvesmai gardai malītei svētkiem un ikdienai! Katrs apmeklētājs šeit var atklāt sev jaunas receptes, praktiskus padomus vai noderīgu informāciju par ēdienu! Mēs saviem lasītājiem piedāvājam pārbaudītas un pašu gatavotas receptes, kas dod uzticību gaidāmajam rezultātam. Lai iedvesmojošas garšas! Receptes.eu

Cēzara salāti
iepriekšējais
Cēzara salāti
Sautēta tītara fileja ar krējumu
nākamais
Sautēta tītara fileja ar krējumu
Cēzara salāti
iepriekšējais
Cēzara salāti
Sautēta tītara fileja ar krējumu
nākamais
Sautēta tītara fileja ar krējumu