0 0
Gardā pica

Dalies ar to savā sociālajā tīklā:

Vai arī varat vienkārši nokopēt un dalīties ar šo URL

Gardā pica

Viss ģeniālais ir vienkāršs.

Virtuve:

Sastāvdaļas

Pagatavošana

Dalīties

Tagad ir viegli izcelties ar dažādām neparastām ēdienu receptēm, kuru sastāvā ir neikdienišķas sastāvdaļas. Taču vēl vairāk var izcelties, ja ir bagātīga un garda pica uzmeistarota. Un viss ģeniālais ir vienkāršs. Lai izdotos patiešām garda pica, ir nepieciešams:

Mīkla – varētu šķist, ka tas ir noteicošais, bet tā nav. Var izmantot veikalā nopērkamās kārtainās mīklas, kas nepievils, bet var arī mājās gatavot rauga mīklu.

Soļi

1
Gatavs

Ņemam kārtaino mīklu vai rauga un veidojam picas pamatni.

2
Gatavs

Mīklas pamatnei virsū liek krējuma mērce. Tradicionālās tomātu mērces vietā! Pagatavošana: 2 ēdamkarotes skābā krējuma + 1 ēd.k. majonēzes+ 2-3 lielas daiviņas ķiploka (garšvielas pēc izvēles, lai garša būtu saldskāba, bet tajā pašā laikā nedaudz asa)

3
Gatavs

Tad seko siers- lielā daudzumā. Neviens nemīl picu ar pārāk maz siera, tāpēc to liksim divās kārtās. Ieteikums - neņemt cietos sierus. Vislabākais būs Holandes siers.

4
Gatavs

Svaigi tomāti un marinēti gurķi. Nevis skābēti, vai sālīti, bet tieši marinēti. Šos dārzeņus griežam skaitās ripiņās un izkārtojam pa visu picu!

5
Gatavs

Picas ''odziņa'' - apcepta vistas fileja gabaliņos. Vistas fileju bagātīgi apcep vistas garšvielās un liek uz picas pa virsu seko siera otrā kārta!

6
Gatavs

Ieteikums- pica izskatīsies un garšos vēl labāk, ja tiks papildināta ar svaigiem lociņiem un dillēm!

7
Gatavs

Cep līdz pica ieguvusi zeltainu krāsu!

Receptes

receptes.eu – mājas lapa iedvesmai gardai malītei svētkiem un ikdienai! Katrs apmeklētājs šeit var atklāt sev jaunas receptes, praktiskus padomus vai noderīgu informāciju par ēdienu! Mēs saviem lasītājiem piedāvājam pārbaudītas un pašu gatavotas receptes, kas dod uzticību gaidāmajam rezultātam. Lai iedvesmojošas garšas! receptes.eu

Lēni cepti cukini
iepriekšējais
Lēni cepti cukīni
Vārīta gaļas rulete
nākamais
Vārīta gaļas rulete
Lēni cepti cukini
iepriekšējais
Lēni cepti cukīni
Vārīta gaļas rulete
nākamais
Vārīta gaļas rulete