0 0
Vista dārzeņos

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url

Sastāvdaļas

Porciju skaits:
3 - 4 gab. puravi vistas stilbiņi vai šķiņķīši
maza
1 gab. tumšais alus liels
1 gab. krabju nūjiņas liels
1 gab. vidēja
2 gab. pēc izvēles
200 ml
pēc izvēles krēmsiers

Vista dārzeņos

Vienkāršas sastāvdaļas, bet ļoti laba kombinācija

VIRTUVE

Sastāvdaļas

Pagatavošana

Dalīties

Tā kā kaut kad ļoti sen no žurnāla “Mans Mazais” biju izgriezusi šo recepti, tad beidzot nolēmu pamēģināt un ne velti, jo ēdiens izdevās super garšīgs un kā radīts vēsajam rudenim. Vienkāršas sastāvdaļas, bet ļoti laba kombinācija – vistas gaļa ar dārzeņiem. Ideāli arī, ka nav vajadzīgas atsevišķas piedevas.

Soļi

1
Gatavs

Ieslēdz cepeškrāsni uz 200 grādu temperatūru

2
Gatavs

Kāpostu sīki sagriež, uz rupjās rīves sarīvē burkānu, sīki sagriež sīpolu, mazos gabaliņos – papriku, ķiploka daiviņas. Aptuveni pusi ieliek cepamajā traukā.

3
Gatavs

Apcep vistas stilbiņus/ šķiņķīšus (oriģinālajā receptē necepa, bet manuprāt tas dod īpašu garšu) un liek virsū cepamtrauka dārzeņiem. Pēc tam – uzber virsū atlikušos dārzeņus.

4
Gatavs

Sagatavo mērcīti no krējuma, garšvielām, 200 ml ūdens + kāda mērcīte pēc vēlmes (tomātu vai kāda cita – es šoreiz pieliku indiešu ēdieniem paredzētu maigu mērcīti). Samaisa un pārlej pāri. Šķidrumam jābūt tik, lai viss ir gandrīz apsegts.

5
Gatavs

Cep cepeškrāsnī aptuveni 1 stundu.


Un tad atliek izbaudīt savā ģimenes lokā. Atliek vien novēlēt, lai izdodas arī jums tikpat garšīgi!

zalidzivojam.lv

Ir tāds teiciens “dzīvot zaļi”. Ar to es domāju ne tikai uzturēt veselīgus ēšanas paradumus, šķirot atkritumus, bet arī dzīvot tā, lai pašiem būtu interesanti un aizraujoši, proti, dzīvot kvalitatīvi. Ne tikai attiecībā uz ēšanu, bet arī uz dzīves sīkumiem, ikdienu, lai padarītu to krāšņāku un atmiņām bagātāku, lai mani bērni varētu atcerēties savu bērnību kā neaizmirstamu laiku, kad ar vecākiem “dzīvoja zaļi”. http://www.zalidzivojam.lv Šīs lapas mērķis ir laika gaitā, izmēģinot dažādas receptes un lietas, izveidot mūsu ģimenes recepšu grāmatu ar mīļākajiem ēdieniem, ko mani dēli saņems uzsākot savu ģimeni. Veidosim mūsu ģimenes mirkļus garšīgus un kvalitatīvus:) Ja vēl kādam iepatiksies mana ideja vai ir vēlme padalīties ar kādu savu interesantu ietiekumu – būšu priecīga!

Rabarberu muss ar zemeņu mērci
iepriekšējais
Rabarberu muss ar zemeņu mērci
Tomātu oregano ķiploku fokača
nākamais
Tomātu oregano ķiploku fokača
Rabarberu muss ar zemeņu mērci
iepriekšējais
Rabarberu muss ar zemeņu mērci
Tomātu oregano ķiploku fokača
nākamais
Tomātu oregano ķiploku fokača