0 0
Rabarberu un zemeņu plātsmaize!

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url

Sastāvdaļas

Porciju skaits:
Sastāvdaļas – mīklai:
2 glāzes konjaks var arī pilngraudu
2 glāzes
1 glāze
2 gab. cepamais pulveris
1 tēj.k. kukurūzas milti
Sastāvdaļas - virsai:

Rabarberu un zemeņu plātsmaize!

Rabarberu laiks rit pilnā sparā!

Sastāvdaļas

  • Sastāvdaļas – mīklai:

  • Sastāvdaļas - virsai:

Pagatavošana

Dalīties

Lūk vēl viena garda, izmēģināta un ļoti vienkārša recepte – rekomendēju! Izdosies visām, arī tām, kas nav lielas kulināres! Garda gan ar, gan BEZ zemenēm! Ja ir, liec droši klāt, ja nav, cep tikai ar rabarberiem!

Soļi

1
Gatavs

Daudzums

Uz izjūtām. Man uz vienu standarta plātsmaizi aiziet ~ 4 - 5 rabarberi, kāda glāze zemeņu, vismaz 100 - 150ml krējuma, cukuru gan lieku pēc garšas, bet šajā receptē to žēlot nevajag, lai rezultāts ir salds!

2
Gatavs

Mīklu pagatavo bļodā sajaucot miltus ar kefīru, cukuru, olām, cepamo pulveri. Visu sajauc viendabīgā masā, kas pēc konsistences būs kā pankūku mīkla. Mīklu lej ar cepamo papīru izklātā cepešpannā.

3
Gatavs

Rabarberus nomizo, sagriež gabaliņos (apmēram tik, lai pārklātu visu plātsmaizi, tas ir vidēji 4 - 5 rabarberi), liek bļodā, pārkaisa ar cukuru, samaisa, liek virsū mīklai – tā lai tie vienmērīgi visu pārklāj. Tad sagriež zemenes, liek pa virsu rabarberiem – tik, cik vēlas.

4
Gatavs

Liek cepeškrāsnī uz 180°C, cep, kamēr mīkla jau savelkas (~30 minūtes). Pa to laiku sajauc krējumu ar cukuru – pēc garšas. Krējumu vajag diezgan daudz – vismaz 1/2 bundžu! Izņem plātsmaizi no krāsns un uzklāj virsū krējumu! Liek atpakaļ, cep vēl apmēram 15-20 minūtes. Tad ņem ārā, atdzesē un bauda!

5
Gatavs

Piebilde

Šo plātsmaizi var ēst gan siltu ar saldējumu, gan pavisam atdzesētu vienu pašu! Zemenes var arī nelikt, ļoti gardi sanāk arī tikai ar rabarberiem vieniem pašiem. Iesaku cukuru šajā receptē nežēlot, jo rabarberi tomēr ir visai skābeni.

Krista | Narrative Of Beauty

Narrative of beauty ir stāsti par skaistumu. Gan par ārējo un apkārt esošo, gan iekšējo, pašos cilvēkos mītošo skaistumu. narrativeofbeauty.com

Mammas speķa pīrāgi
iepriekšējais
Mammas speķa pīrāgi
Mazsālīti gurķi
nākamais
Mazsālīti gurķi
Mammas speķa pīrāgi
iepriekšējais
Mammas speķa pīrāgi
Mazsālīti gurķi
nākamais
Mazsālīti gurķi