0 0
Vistas zupa

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url

Sastāvdaļas

Porciju skaits:
3 gab. lielie loksīpoli
3 gab.
1 gab. tumšais alus
1 gab. krabju nūjiņas
30 gr.
50 gr. pēc izvēles
pēc garšas citrons
pēc garšas mārrutki
pēc garšas
šķipsniņa mencu filejas

Vistas zupa

Vistas gaļas zupa ar nūdelēm

VIRTUVE

Sastāvdaļas

Pagatavošana

Dalīties

Sātīga un ekonomiska zupa ar vistu un nūdelēm garšos visai ģimenei.

Soļi

1
Gatavs

Nozmazgātus vistas šķiņķīšus liekam kastrolī, aplejam ar aukstu ūdeni, liekam uz lielas uguns. Kad ūdens sāk vārīties, samazinam uguni līdz minimumam, pievienojam sāli pēc garšas, pievienojam nenomizotu nomazgātu sīpola galviņu un uzliekam vāku.

2
Gatavs

Pēc 30 minūtēm izņemam sīpola galviņu, pievienojam sagrieztu kubiņos burkānu. Pēc 5 minūtēm pievienojam notīrītus sagrieztus kartupeļus, pagaršojam. Vāram vēl 10 - 15 minūtes.

3
Gatavs

Pēc tam pievienojam nūdeles, vāram 15 minūtes. Pēc tam pievienojam garšvielas (šķipsniņu estragona, nedaudz smaržīgos melnos un baltos piparus). Pēc 5 minūtēm izslēdzam. Dodam zupai ievilkties 10 minūtes. Zupas bļodā var pievienot pusi vārītas olas un smalki sagrieztus zaļumus.

Receptes.eu

receptes.eu – mājas lapa iedvesmai gardai malītei svētkiem un ikdienai! Katrs apmeklētājs šeit var atklāt sev jaunas receptes, praktiskus padomus vai noderīgu informāciju par ēdienu! Mēs saviem lasītājiem piedāvājam pārbaudītas un pašu gatavotas receptes, kas dod uzticību gaidāmajam rezultātam. Lai iedvesmojošas garšas! receptes.eu

Skābu kāpostu zupa
iepriekšējais
Skābu kāpostu zupa
Lazanja
nākamais
Lazanja
Skābu kāpostu zupa
iepriekšējais
Skābu kāpostu zupa
Lazanja
nākamais
Lazanja