0 0
Cūkgaļas cepetis

Dalies ar to savā sociālajā tīklā:

Vai arī varat vienkārši nokopēt un dalīties ar šo URL

Sastāvdaļas

Porciju skaits:
1-1.5 kg cūkgaļa šķiņķis, pleca vai muguras gabals
1 gab. sīpols
2 gab. burkāni
pēc garšas sāls
pēc garšas malti melnie pipari

Cūkgaļas cepetis

Ideāls cepetis tiek gatavots zemākās temperatūrās

Virtuve:

Sastāvdaļas

Pagatavošana

Dalīties

Patiesībā, lai pagatavotu garšīgu cepeti, pietiek ar sāli, pipariem un sīpolu. Gaļas kvalitāte gan ir svarīga. Jo labāka būs gaļa, jo maigāks un sulīgāks izdosies cepetis.

Soļi

1
Gatavs

Gaļu (šķiņķis, pleca vai muguras gabals) ieberž ar sāli, pipariem, liek ar ādas pusi uz cepešpannas, pielej ūdeni tā, lai āda būtu segta, un cepeškrāsnī cep, līdz āda mīksta un ūdens gandrīz iztvaikojis.

2
Gatavs

Tad gaļas gabalu apgriež uz otru pusi, ādu ar asu nazi sagriež mazos kvadrātiņos (tad cepeti labi varēs sagriezt un katra šķēle būs ar ādu). Pēc tam uz pannas vēl uzlej verdošu ūdeni, pievieno nomizotus burkānus un sasmalcinātus sīpolus un gaļu cep vidējā siltumā 1.5-2 stundas, pa reizei aplaistot ar taukiem, kas ir uz pannas.

3
Gatavs

Cepeti sagriež šķēlēs, liek sakarsētā cepešbļodā, nedaudz pārlej ar cepeša taukiem un pasniedz ar ceptiem kartupeļiem un skābētiem gurķiem vai sautētiem kāpostiem.

Receptes

receptes.eu – mājas lapa iedvesmai gardai malītei svētkiem un ikdienai! Katrs apmeklētājs šeit var atklāt sev jaunas receptes, praktiskus padomus vai noderīgu informāciju par ēdienu! Mēs saviem lasītājiem piedāvājam pārbaudītas un pašu gatavotas receptes, kas dod uzticību gaidāmajam rezultātam. Lai iedvesmojošas garšas! receptes.eu

Soļanka
iepriekšējais
Soļanka
Zoss cepetis ziemassvētku galdam
nākamais
Zoss cepetis Ziemassvētku galdam
Soļanka
iepriekšējais
Soļanka
Zoss cepetis ziemassvētku galdam
nākamais
Zoss cepetis Ziemassvētku galdam