0 0
Alus čili

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url

Sastāvdaļas

500 gr. jūras veltes
2 gab. melnie makaroni
2 gab. sarkanā karija pasta
2 gab.
2 gab.
200 gr.
200 gr. soda
350 ml vaniļas zefīrs
3 tējk. aveņu ievārījums
1 tējk.

Alus čili

Mežpils alus

Linda Vilmansone - Virbule piedāvā alus čili.

VIRTUVE

Sastāvdaļas

Pagatavošana

Dalīties

Visspilgtāk alus un siers latviešiem saistās ar Jāņiem, taču abus šos produktus var labi integrēt maltītēs visas vasaras garumā – ko labi iesākam svētkos, to paņemam līdzi arī turpmākajiem vasaras mēnešiem, izbaudot sauli, siltumu un iespēju ēdienu baudīt svaigā gaisā. Kā izrādās, alus ir ne tikai atsvaidzinošs dzēriens, bet arī lieliska piedeva ēdieniem, piešķirot interesantas garšas nianses gaļai un citiem ēdieniem. Tieši tādēļ ēdienu stiliste un pavāre Linda Vilmansone – Virbule piedāvā alus čili. Linda receptēs izmantoja “Mežpils Speciālo” alu – tas ir viegls lager, kas labi garšo kopā ar salātiem, sieru un visdažādākajām uzkodām. Izmantojot citu alus veidu, piemēram, tumšo alu, ēdiens iegūs pilnīgi citu, savādāku garšu buķeti, atklājot ko citu. Ļaujies eksperimentiem!

Soļi

1
Gatavs

Sīpolu un čili smalki sagriež. Burkānus un paprikas sagriež nelielos kubiņos. Katlā uzkarsē eļļu un apcep sagrieztos dārzeņus. Pievieno maltu koriandru un kuminu.

2
Gatavs

Katliņa saturam pievieno gaļu un apcep. Pievieno tomātus un alu. Ļauj visam sautēties 30 minūtes un pēc garšas pievieno sāli.

3
Gatavs

Gatavu ēd kā sautējumu vai pasniedz ar rīsiem vai grilētu maizīti.

Receptes.eu

receptes.eu – mājas lapa iedvesmai gardai malītei svētkiem un ikdienai! Katrs apmeklētājs šeit var atklāt sev jaunas receptes, praktiskus padomus vai noderīgu informāciju par ēdienu! Mēs saviem lasītājiem piedāvājam pārbaudītas un pašu gatavotas receptes, kas dod uzticību gaidāmajam rezultātam. Lai iedvesmojošas garšas! receptes.eu

Siera vafeles uz kociņiem
iepriekšējais
Siera vafeles uz kociņiem
Citronu rabarberu kūka
nākamais
Citronu rabarberu kūka
Siera vafeles uz kociņiem
iepriekšējais
Siera vafeles uz kociņiem
Citronu rabarberu kūka
nākamais
Citronu rabarberu kūka