0 0
Ugunī cepti kartupeļi ar skābā krējuma, plaucētu nātru un skābeņu mērci

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url

Sastāvdaļas

Porciju skaits:
1 kg
450 gr.
150 gr. pīlādžu sulas
150 gr.

Ugunī cepti kartupeļi ar skābā krējuma, plaucētu nātru un skābeņu mērci

“Restorāna 3” pavārs un meža garšu zinātājs Žanis-Raivo Behmanis iesaka

Sastāvdaļas

Pagatavošana

Dalīties

“Latvijas Meža dienu” vēstnesis, “Restorāna 3” pavārs un meža garšu zinātājs Žanis-Raivo Behmanis iesaka viegli pagatavojamas receptes piknikam, izmantojot tepat, Latvijas valsts mežos atrodamas garšvielas un ēdamlietas. Tās ierastajai maltītei piešķirs īpašo – meža garšu un sajūtu!

Žanis iesaka pieturēties pie tradicionālām vērtībām kā, piemēram, ugunī ceptiem kartupeļiem, salātus gatavojot no mežā saplūktajām veltēm, redīsus pagatavojot savādāk nekā ierasts un saldajā ēdienā iekļaujot veselīgas zaļās sastāvdaļas.

Soļi

1
Gatavs

Kartupeļus cep ugunskura oglēs, līdz tie ir gatavi. Nav noteikta kartupeļu cepšanas ilguma, un nevajag satraukties, ja ar pirmo reizi neizdodas kartupeļus pienācīgi pagatavot, jo šīs iemaņas rodas laika gaitā - eksperimentējot ar kartupeļu lielumu, ogļu karstumu un cepšanas ilgumu.

2
Gatavs

Kartupeļi lieliski saderēs ar skābā krējuma, plaucētu nātru un skābeņu mērci. Lai noplaucētu nātres, nepieciešams uzvārīt ūdeni un iemest tajā nātru lapas uz 10 sekundēm, pēc kā lapas atdzesēt ūdenī ar ledu. Kad nātru lapas atdzisušas, tās blendē mikserī kopā ar skābenēm un skābo krējumu. Sāli pievieno pēc garšas.

Receptes.eu

receptes.eu – mājas lapa iedvesmai gardai malītei svētkiem un ikdienai! Katrs apmeklētājs šeit var atklāt sev jaunas receptes, praktiskus padomus vai noderīgu informāciju par ēdienu! Mēs saviem lasītājiem piedāvājam pārbaudītas un pašu gatavotas receptes, kas dod uzticību gaidāmajam rezultātam. Lai iedvesmojošas garšas! receptes.eu

Miežu putra ar pienu
iepriekšējais
Miežu putra ar pienu
Zefīra kūka
nākamais
Zefīra kūka
Miežu putra ar pienu
iepriekšējais
Miežu putra ar pienu
Zefīra kūka
nākamais
Zefīra kūka