Receptes https://receptes.eu Ēdienu Receptes un Gatavošanas padomi Thu, 08 Apr 2021 12:40:53 +0000 lv-LV hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.7 Zemeņu sorberts https://receptes.eu/recipe/zemenu-sorberts Thu, 08 Apr 2021 06:00:10 +0000 https://receptes.eu/?post_type=osetin_recipe&p=3620 Lai arī pavasaris pagaidām nesteidzas…sākam mēģināt veselīgo saldējumu garšas.

The post Zemeņu sorberts appeared first on Receptes.

]]>
Lai arī pavasaris pagaidām nesteidzas…sākam mēģināt veselīgo saldējumu garšas.

The post Zemeņu sorberts appeared first on Receptes.

]]>
Mīdiju uzkoda https://receptes.eu/recipe/midiju-uzkoda Wed, 07 Apr 2021 06:30:37 +0000 https://receptes.eu/?post_type=osetin_recipe&p=3614 Kādā pieokeāna marisqueira (jūras velšu krodziņā), skaļā kompānijā, sasēduši ap ar papīra galdautu apklātu galdu, vietējie malko Imperial (izlejamā alus glāzi) vai vinho da casa (izlejamo vīnu) un mielojas ar petiscos (uzkodām). Smiekli, portugāļiem raksturīgie plašie žesti, skaļa valoda, gar šķīvjiem nomētāti aplauzītas maizes gabali, glāžu šķinda – valda vispārēja jautrība! Starp dažnedažādām krodziņos piedāvātajām...

The post Mīdiju uzkoda appeared first on Receptes.

]]>
Kādā pieokeāna marisqueira (jūras velšu krodziņā), skaļā kompānijā, sasēduši ap ar papīra galdautu apklātu galdu, vietējie malko Imperial (izlejamā alus glāzi) vai vinho da casa (izlejamo vīnu) un mielojas ar petiscos (uzkodām). Smiekli, portugāļiem raksturīgie plašie žesti, skaļa valoda, gar šķīvjiem nomētāti aplauzītas maizes gabali, glāžu šķinda – valda vispārēja jautrība!
Starp dažnedažādām krodziņos piedāvātajām uzkodām ir arī mīdijas. Un tās jūs pilnīgi mierīgi varat pagatavot mājās paši. Ieliet glāzi auksta alus (gaišo, tādu pašvaku) vai baltvīnu (vinho verde utt) un uzrīkot ballīti portugāļu garā.

The post Mīdiju uzkoda appeared first on Receptes.

]]>
Olu krāsošana sīpolu mizās https://receptes.eu/recipe/olu-krasosana-sipolu-mizas Fri, 02 Apr 2021 06:00:29 +0000 https://receptes.eu/?post_type=osetin_recipe&p=3610 Ar sīpolu mizās palīdzību jūs varat iegūt krāsvielas no gaiši brūnas līdz bagātīgai šokolādes krāsai. Krāsu intensitāte ir atkarīga no sīpolu mizas daudzuma un veida. Tātad, sarkanā sīpola miziņa piešķir violetu nokrāsu. Pat olas ar brūnām čaumalām labi iekrāsojas ar sīpolu mizām.

The post Olu krāsošana sīpolu mizās appeared first on Receptes.

]]>
Ar sīpolu mizās palīdzību jūs varat iegūt krāsvielas no gaiši brūnas līdz bagātīgai šokolādes krāsai. Krāsu intensitāte ir atkarīga no sīpolu mizas daudzuma un veida. Tātad, sarkanā sīpola miziņa piešķir violetu nokrāsu. Pat olas ar brūnām čaumalām labi iekrāsojas ar sīpolu mizām.

The post Olu krāsošana sīpolu mizās appeared first on Receptes.

]]>
Burkāni medus glazūrā https://receptes.eu/recipe/burkani-medus-glazura Thu, 25 Mar 2021 07:00:15 +0000 https://receptes.eu/?post_type=osetin_recipe&p=3607 Izvēlieties mazus burkānus, lai visi dārzeņi būtu apmēram vienāda lieluma. Oriģinalitātes labad jūs varat nedaudz atstāt zaļo burkānu kātu un nomizot burkānus. Burkānus vispirms uzvāra un pēc tam vāra katliņā kopā ar sviestu, medu un citronu sulu līdz burkāni pārklājas ar glancētu glazūru. Sasmalcinātus pētersīļus pārkaisa burkāniem un liek uz galda. Garnējums ļoti efektīvi izcelsies...

The post Burkāni medus glazūrā appeared first on Receptes.

]]>
Izvēlieties mazus burkānus, lai visi dārzeņi būtu apmēram vienāda lieluma. Oriģinalitātes labad jūs varat nedaudz atstāt zaļo burkānu kātu un nomizot burkānus. Burkānus vispirms uzvāra un pēc tam vāra katliņā kopā ar sviestu, medu un citronu sulu līdz burkāni pārklājas ar glancētu glazūru. Sasmalcinātus pētersīļus pārkaisa burkāniem un liek uz galda. Garnējums ļoti efektīvi izcelsies ar spilgtām krāsām.

The post Burkāni medus glazūrā appeared first on Receptes.

]]>
Tunča salāti ar melnacu pupiņām https://receptes.eu/recipe/tunca-salati-ar-melnacu-pupinam Tue, 02 Mar 2021 07:00:56 +0000 https://receptes.eu/?post_type=osetin_recipe&p=3600 Ātri un vienkārši pagatavojams. Vislabāk būtu pupiņas pašiem novārīt mājās, taču nenāks par skādi arī no kārbas. Tunci es parasti lietoju to, kas savā sulā, bet droši var izmantot jebkuru, kas tik vien iet pie sirds.

The post Tunča salāti ar melnacu pupiņām appeared first on Receptes.

]]>
Ātri un vienkārši pagatavojams. Vislabāk būtu pupiņas pašiem novārīt mājās, taču nenāks par skādi arī no kārbas. Tunci es parasti lietoju to, kas savā sulā, bet droši var izmantot jebkuru, kas tik vien iet pie sirds.

The post Tunča salāti ar melnacu pupiņām appeared first on Receptes.

]]>
Maltā gaļa austrumu gaumē https://receptes.eu/recipe/malta-gala-austrumu-gaume Mon, 22 Feb 2021 07:00:40 +0000 https://receptes.eu/?post_type=osetin_recipe&p=3597 Atbilde vienkārša – vēl viens garšīgs veids, kā izmantot malto gaļu!

The post Maltā gaļa austrumu gaumē appeared first on Receptes.

]]>
Atbilde vienkārša – vēl viens garšīgs veids, kā izmantot malto gaļu!

The post Maltā gaļa austrumu gaumē appeared first on Receptes.

]]>
Kokteilis Paloma https://receptes.eu/recipe/kokteilis-paloma Sun, 21 Feb 2021 07:00:42 +0000 https://receptes.eu/?post_type=osetin_recipe&p=3593 Paloma (spāņu valodā – “balodis”) ir tekilas bāzes kokteilis. Šo dzērienu visbiežāk gatavo, sajaucot tekilu, laima sulu un ar gāzētu greipfrūtu sulu, piemēram, Fresca, Squirt vai Jarritos. Ja vēlaties glāzes apmali ar sāli. Sākumā samitriniet glāzes apmali ar laima šķēli, pēc tam iemērciet to nelielā traukā ar sāli. Iecienīts dzēriens no Meksikas, tas ir vienlīdz...

The post Kokteilis Paloma appeared first on Receptes.

]]>
Paloma (spāņu valodā – “balodis”) ir tekilas bāzes kokteilis. Šo dzērienu visbiežāk gatavo, sajaucot tekilu, laima sulu un ar gāzētu greipfrūtu sulu, piemēram, Fresca, Squirt vai Jarritos. Ja vēlaties glāzes apmali ar sāli. Sākumā samitriniet glāzes apmali ar laima šķēli, pēc tam iemērciet to nelielā traukā ar sāli.

Iecienīts dzēriens no Meksikas, tas ir vienlīdz populārs visā pasaulē un ir viens no labākajiem veidiem, kā izmantot tekilu. Lai gan ir variācijas, jebkurā Palomas kokteiļa receptē ir svarīgi divi elementi: tekila un greipfrūti.

The post Kokteilis Paloma appeared first on Receptes.

]]>
Citronu tarte https://receptes.eu/recipe/citronu-tarte Sat, 20 Feb 2021 07:00:19 +0000 https://receptes.eu/?post_type=osetin_recipe&p=3584 Citronu tarte – Ļoti garda un patīkami kraukšķīga tarte ar citron krēmu.

The post Citronu tarte appeared first on Receptes.

]]>
Citronu tarte – Ļoti garda un patīkami kraukšķīga tarte ar citron krēmu.

The post Citronu tarte appeared first on Receptes.

]]>
Melleņu citronu kūka https://receptes.eu/recipe/mellenu-citronu-kuka Fri, 19 Feb 2021 07:00:13 +0000 https://receptes.eu/?post_type=osetin_recipe&p=3578 Vai Tev saldētavā ir aizkavējušās pērnā gada mežā lasītās mellenes? Jā? Super! Tad ir īstais laiks vilkt tās laukā un dižās mājsēdes laikā uzmeistarot vienu varen gardu kūku!

The post Melleņu citronu kūka appeared first on Receptes.

]]>
Vai Tev saldētavā ir aizkavējušās pērnā gada mežā lasītās mellenes? Jā? Super! Tad ir īstais laiks vilkt tās laukā un dižās mājsēdes laikā uzmeistarot vienu varen gardu kūku!

The post Melleņu citronu kūka appeared first on Receptes.

]]>
Ātrie kokosa cepumi https://receptes.eu/recipe/atrie-kokosa-cepumi Thu, 18 Feb 2021 07:00:02 +0000 https://receptes.eu/?post_type=osetin_recipe&p=3564 Kraukšķīga ārpuse, mīksts viducis – kas var būt labāks par šo? Īsts gardums kokostiekstu mīļiem.

The post Ātrie kokosa cepumi appeared first on Receptes.

]]>
Kraukšķīga ārpuse, mīksts viducis – kas var būt labāks par šo? Īsts gardums kokostiekstu mīļiem.

The post Ātrie kokosa cepumi appeared first on Receptes.

]]>