Receptes https://receptes.eu Ēdienu Receptes un Gatavošanas padomi Fri, 23 Oct 2020 11:17:33 +0000 lv-LV hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.5.1 Puķkāposta alfredo pasta ar kraukšķīgiem turku zirņiem https://receptes.eu/recipe/pukkaposta-alfredo-pasta-ar-kraukskigiem-turku-zirniem Fri, 23 Oct 2020 06:00:25 +0000 https://receptes.eu/?post_type=osetin_recipe&p=3096 Svinot rudeni un starptautisko Pastas dienu, ko gardēži visā pasaulē atzīmē 25.oktobrī, “Dobeles dzirnavnieks” sadarbībā ar vegāno ēdienu autori Laini Rūdolfu sagatavojis trīs lieliskas pastas receptes, ko novērtēs ne tikai vegānā dzīvesveida piekritēji – tās palīdzēs ienest jaunas krāsas un garšas arī visēdāju virtuvēs.

The post Puķkāposta alfredo pasta ar kraukšķīgiem turku zirņiem appeared first on Receptes.

]]>
Svinot rudeni un starptautisko Pastas dienu, ko gardēži visā pasaulē atzīmē 25.oktobrī, “Dobeles dzirnavnieks” sadarbībā ar vegāno ēdienu autori Laini Rūdolfu sagatavojis trīs lieliskas pastas receptes, ko novērtēs ne tikai vegānā dzīvesveida piekritēji – tās palīdzēs ienest jaunas krāsas un garšas arī visēdāju virtuvēs.

The post Puķkāposta alfredo pasta ar kraukšķīgiem turku zirņiem appeared first on Receptes.

]]>
Smiltsērkšķu ķīselis ar putukrējumu https://receptes.eu/recipe/smiltserksku-kiselis-ar-putukrejumu Thu, 22 Oct 2020 06:00:47 +0000 https://receptes.eu/?post_type=osetin_recipe&p=3093 Pagatavo saldo ēdienu, kas reizē ir arī veselīgs, jo tajā ir smiltsērkšķi. Smiltsērkšķos ir atrodama virkne dažādu vitamīnu, kā arī tam piemīt vairākas veselību uzlabojošas īpašības. Ne velti tā tiek saukta par zelta ogu.

The post Smiltsērkšķu ķīselis ar putukrējumu appeared first on Receptes.

]]>
Pagatavo saldo ēdienu, kas reizē ir arī veselīgs, jo tajā ir smiltsērkšķi. Smiltsērkšķos ir atrodama virkne dažādu vitamīnu, kā arī tam piemīt vairākas veselību uzlabojošas īpašības. Ne velti tā tiek saukta par zelta ogu.

The post Smiltsērkšķu ķīselis ar putukrējumu appeared first on Receptes.

]]>
Biezpiena plātsmaize https://receptes.eu/recipe/biezpiena-plats-maize Mon, 19 Oct 2020 06:00:21 +0000 https://receptes.eu/?post_type=osetin_recipe&p=3090 Šī ir superviegla un ātra biezpiena plātsmaizes recepte tiem, kam garšo rozīnes. Baudot šo plātsmaizi atmiņā ataust bērnībā piedzīvotie siltie rīti laukos pie Omītes.

The post Biezpiena plātsmaize appeared first on Receptes.

]]>
Šī ir superviegla un ātra biezpiena plātsmaizes recepte tiem, kam garšo rozīnes. Baudot šo plātsmaizi atmiņā ataust bērnībā piedzīvotie siltie rīti laukos pie Omītes.

The post Biezpiena plātsmaize appeared first on Receptes.

]]>
Tvaicēti bumbieri https://receptes.eu/recipe/tvaiceti-bumbieri Sat, 17 Oct 2020 06:00:32 +0000 https://receptes.eu/?post_type=osetin_recipe&p=3065 Tuvojoties rudens brīvdienām piedāvājam Jums jaunas receptes, ar kurām pārsteigt sevi un tuvākos. Kurš būtu domājis, ka tumšo alu var izmantot gatavojot saldo ēdienu. Alū tvaicētiem bumbieriem ar grauzdētiem lazdu riekstiem un šokolādes mērci? Garšo tieši tik kārdinoši, cik izklausās. Un kad gan vēl veltīt laiku, lai pagatavotu ko īpašāku, ja ne brīvdienās?

The post Tvaicēti bumbieri appeared first on Receptes.

]]>
Tuvojoties rudens brīvdienām piedāvājam Jums jaunas receptes, ar kurām pārsteigt sevi un tuvākos. Kurš būtu domājis, ka tumšo alu var izmantot gatavojot saldo ēdienu. Alū tvaicētiem bumbieriem ar grauzdētiem lazdu riekstiem un šokolādes mērci? Garšo tieši tik kārdinoši, cik izklausās. Un kad gan vēl veltīt laiku, lai pagatavotu ko īpašāku, ja ne brīvdienās?

The post Tvaicēti bumbieri appeared first on Receptes.

]]>
Liellopu gaļas tartars https://receptes.eu/recipe/liellopu-galas-tartars Fri, 16 Oct 2020 06:00:28 +0000 https://receptes.eu/?post_type=osetin_recipe&p=3062 Tuvojoties rudens brīvdienām piedāvājam Jums jaunas receptes, ar kurām pārsteigt sevi un tuvākos. Kurš būtu domājis, ka tumšo alu var izmantot gatavojot liellopu tartaru ar tumšā alū marinētiem sīpoliem un mīksti vārītām paipalu olām? Garšo tieši tik kārdinoši, cik izklausās. Un kad gan vēl veltīt laiku, lai pagatavotu ko īpašāku, ja ne brīvdienās?

The post Liellopu gaļas tartars appeared first on Receptes.

]]>
Tuvojoties rudens brīvdienām piedāvājam Jums jaunas receptes, ar kurām pārsteigt sevi un tuvākos. Kurš būtu domājis, ka tumšo alu var izmantot gatavojot liellopu tartaru ar tumšā alū marinētiem sīpoliem un mīksti vārītām paipalu olām? Garšo tieši tik kārdinoši, cik izklausās. Un kad gan vēl veltīt laiku, lai pagatavotu ko īpašāku, ja ne brīvdienās?

The post Liellopu gaļas tartars appeared first on Receptes.

]]>
Pīlādžu sīrups https://receptes.eu/recipe/piladzu-sirups Thu, 08 Oct 2020 06:15:25 +0000 https://receptes.eu/?post_type=osetin_recipe&p=2966 Pīlādžu sīrups – Pīlādžu sīrupu lieto pie karstas tējas (arī saaukstēšanas gadījumā), dažādu atspirdzinošu dzērienu un saldo ēdienu pagatavošanā.

The post Pīlādžu sīrups appeared first on Receptes.

]]>
Pīlādžu sīrups – Pīlādžu sīrupu lieto pie karstas tējas (arī saaukstēšanas gadījumā), dažādu atspirdzinošu dzērienu un saldo ēdienu pagatavošanā.

The post Pīlādžu sīrups appeared first on Receptes.

]]>
Ķirbju un ziedkāpostu krēmzupa https://receptes.eu/recipe/kirbju-un-ziedkapostu-kremzupa Fri, 25 Sep 2020 06:00:15 +0000 https://receptes.eu/?post_type=osetin_recipe&p=3044 Rudens un ziemas ēdienkartē būtisku vietu ieņem ķirbis. Lai arī mums ķirbis ļoti garšo, bērniem to sanāk “iemānīt” tikai zupas veidā. Lūk viena no ķirbju zupas receptēm.

The post Ķirbju un ziedkāpostu krēmzupa appeared first on Receptes.

]]>
Rudens un ziemas ēdienkartē būtisku vietu ieņem ķirbis. Lai arī mums ķirbis ļoti garšo, bērniem to sanāk “iemānīt” tikai zupas veidā. Lūk viena no ķirbju zupas receptēm.

The post Ķirbju un ziedkāpostu krēmzupa appeared first on Receptes.

]]>
Biešu, burkānu un ingvera sula https://receptes.eu/recipe/biesu-burkanu-un-ingvera-sula Thu, 24 Sep 2020 06:00:43 +0000 https://receptes.eu/?post_type=osetin_recipe&p=3039 Biešu, burkānu un ingvera sulai intensīvā krāsa pārsteigs ikvienu. Tai ir salda riekstu garša.

The post Biešu, burkānu un ingvera sula appeared first on Receptes.

]]>
Biešu, burkānu un ingvera sulai intensīvā krāsa pārsteigs ikvienu. Tai ir salda riekstu garša.

The post Biešu, burkānu un ingvera sula appeared first on Receptes.

]]>
Sezonas dārzeņu sāļā galete https://receptes.eu/recipe/sezonas-darzenu-sala-galete Tue, 22 Sep 2020 06:00:38 +0000 https://receptes.eu/?post_type=osetin_recipe&p=3035 Laiks svinēt rudeni un piepildīt māju ar svaigi ceptu gardumu kārdinošo smaržu! AS “Dobeles dzirnavnieks” sadarbībā ar kulinārijas blogeri Betiju Kalēju piedāvā lielisku un radošu recepti, lai iedvesmotu ar rudens veltēm palutināt sevi un savus mīļos ar sezonas dārzeņu sāļo galeti.

The post Sezonas dārzeņu sāļā galete appeared first on Receptes.

]]>
Laiks svinēt rudeni un piepildīt māju ar svaigi ceptu gardumu kārdinošo smaržu! AS “Dobeles dzirnavnieks” sadarbībā ar kulinārijas blogeri Betiju Kalēju piedāvā lielisku un radošu recepti, lai iedvesmotu ar rudens veltēm palutināt sevi un savus mīļos ar sezonas dārzeņu sāļo galeti.

The post Sezonas dārzeņu sāļā galete appeared first on Receptes.

]]>
Rudenīgā apgāztā plūmju kūka https://receptes.eu/recipe/rudeniga-apgazta-plumju-kuka Sun, 20 Sep 2020 06:00:18 +0000 https://receptes.eu/?post_type=osetin_recipe&p=3031 Laiks svinēt rudeni un piepildīt māju ar svaigi ceptu gardumu kārdinošo smaržu! AS “Dobeles dzirnavnieks” sadarbībā ar kulinārijas blogeri Betiju Kalēju piedāvā lielisku un radošu recepti, lai iedvesmotu ar rudens veltēm palutināt sevi un savus mīļos ar rudenīgo apgāzto plūmju kūku.

The post Rudenīgā apgāztā plūmju kūka appeared first on Receptes.

]]>
Laiks svinēt rudeni un piepildīt māju ar svaigi ceptu gardumu kārdinošo smaržu! AS “Dobeles dzirnavnieks” sadarbībā ar kulinārijas blogeri Betiju Kalēju piedāvā lielisku un radošu recepti, lai iedvesmotu ar rudens veltēm palutināt sevi un savus mīļos ar rudenīgo apgāzto plūmju kūku.

The post Rudenīgā apgāztā plūmju kūka appeared first on Receptes.

]]>